Info o JobNonStop.

Jesteśmy agencją rekrutacyjną z ponad 7-letnim doświadczeniem na rynku rekrutacji, ale nasze doświadczenie w biznesie jest dużo większe. Oferujemy szeroki zakres usług związanych z rekrutacją, selekcją i doradztwem personalnym. Zapewniamy kompleksową obsługę procesu rekrutacyjnego, począwszy od analizy potrzeb klienta, poprzez pozyskiwanie kandydatów, selekcję i weryfikację, aż do wdrożenia pracowników. Specjalizujemy się w rekrutacji dla różnych branż, m.in. IT, telekomunikacji, finansowej, ubezpieczeniowej, FMCG, handlu czy administracyjnej.

JobNonStop to nie tylko pusty slogan, pracujemy dla swoich klientów przez całą dobę, 7 dni w tygodniu. Na serio. Wszystko po to, aby sprostać wymaganiom organizacji, którzy szukają najlepszych talentów na rynku, efektywnie kosztowo i sprawnie.

Jakość, szybkość działania, kompleksowość i nieszablonowe podejście – to właśnie główne cechy, które zapewniają nam skuteczność, a w konsekwencji uznanie wśród klientów zarówno w Polsce jak i zagranicą. Nie do przecenienia jest nasze praktyczne doświadczenie w biznesie operacyjnym.

Jaka jest nasza tajemnica skuteczności?

  • Jesteśmy w pełni samodzielni i od briefu do startu działań potrzebujemy zaledwie 1 dnia. Przygotowujemy grafiki, różne wzorce ogłoszeń, testujemy je i wykorzystujemy te, które przynoszą najlepsze efekty (ilościowe i jakościowe)
  • Działamy Omnikanałowo, co powoduje, że oferta w krótkim czasie dociera do szerokiego grona kandydatów, zarówno tych aktywnych jak i pasywnych
  • Korzystamy z własnych narzędzi technologicznych do sourcingu i komunikacji z kandydatami, które umożliwiają skuteczny kontakt z każdym kandydatem z dowolnego miejsca na świecie
  • Działamy w modelu, który gwarantuje kontakt z każdym aplikującym kandydatem w ciągu 24 h od złożonej aplikacji
  • Każdy kandydat wypełnia dedykowany formularz zgłoszeniowy co pozwala nam już na wstępnym etapie na weryfikację pożądanych kompetencji/umiejętności czy innych niezbędnych dla pracodawcy elementów
  • Stosujemy zaawansowane techniki weryfikacji i oceny kompetencji twardych jak i miękkich kandydatów

 

Dlaczego JobNonStop?

Bo czas to pieniądz zarówno dla nas jak i dla klienta, po prostu 😊

Przeciąganie procesów to dzisiaj strzał w kolano. Konkurencja na rynku jest ogromna i w większości są to duże korporacje, które mają bardzo sztywne procedury, a przez to często wydłużony czas działania. Sami spędziliśmy po ponad 20 lat w korporacjach, doskonale wiemy jak to działa, dlatego stworzyliśmy firmę, która działa szybko i zwinnie, a przy tym zapewnia serwis najwyższej jakości.

I rzeczywiście możemy dumnie powiedzieć, że do tej pory nam się to udaje 😊 Przesyłamy shortlisty zweryfikowanych kandydatów, kiedy konkurencja dopiero umawia się na brief z Klientem.

Dotychczas pracowaliśmy i pracujemy dla m.in. dla: T-Mobile, Play, Orange, Virgin Mobile, Credit Agricole, BNP Paribas, PKO Leasing, PKO BP, Alior Bank, GridX, DigitalCare, Miloan, EuroRTVAGD i wielu, wielu innych.

 

Jeśli chcesz dołączyć do grona naszych zadowolonych klientów, bo tak jak my nie lubisz tracić czasu

– mamy sporą szansę na wspólny sukces. Daj znać czego potrzebujesz, a my od razu zabierzemy się do pracy 😊

Link do formularza kontaktowegoKLIKNIJ TUTAJ

Informacje o projekcie

Data:

1 czerwca 2023