O nas.

Zapoznaj się z nami.

Doświadczenie zawodowe poparte konkretnymi wynikami jest kluczowe dla wysokiej jakości świadczonych usług biznesowych. Jesteśmy zespołem z praktycznym wieloletnim doświadczeniem w branżach takich jak: FMCG, Telekomunikacja, ICT, Ubezpieczenia, Finanse i Bankowość, Retail i Outsourcing. Pracując dla czołowych światowych firm byliśmy odpowiedzialni za zarządzanie wszelkimi procesami i projektami w obszarze marketingu, NPD i komunikacji, zarządzania wszelkimi kanałami sprzedaży, tworzenia nowych modeli biznesowych, restrukturyzacji biznesu jak i za procesy inwestycyjne.

pracownicy
biuro

Posiadamy szeroką wiedzę i zrozumienie rynku, umiejętność rozwiązywania problemów i podejmowania decyzji strategicznych. Rozumiemy jak funkcjonuje realny biznes. Właśnie dzięki temu jesteśmy w stanie zapewnić Naszym klientom wysokiej jakości usługi.

Wieloletnie doświadczenie biznesowe kluczowej kadry Zeroone przekłada się również mocno na styl zarządzania i potencjał rozwoju wewnętrznego zespołu. W pełni korzystamy z potencjału zdywersyfikowanego doświadczenia kadry, indywidulanych umiejętności jak i różnic wiekowych i kulturowych naszego Zespołu.

Jeżeli chcesz porozmawiać jak możemy pomóc w Twoim biznesie?

Nasz zarząd.

CEO

Wojciech Kliniewski

Managing Partner

Grzegorz Bors

Formularz kontaktowy.

Wybierz temat, resztę zostaw nam!